Křivky každé ženské postavy jsou jiné, a proto je nutné volit takové oblečení, které bude ženě lichotit, pokud se chce líbit. Dnes se podíváme na to, jaké šaty je vhodné volit v případě, že je vaše postava kyprých a plných tvarů.

Výběr šatů pro baculky

Je naprosto normální, že některou část svého těla chceme zakrýt a jinou naopak zvýraznit tak, abychom na ni upoutali pozornost, a tím odvést oči zvědavců od partií, které nejsou úplně dokonalé. Právě v tom je kouzlo oblékání, se správným výběrem ošacení dokážete doslova divy.

V případě plnější postavy je žádoucí zakrýt bříško a zvýraznit plné tvary dekoltu, případně také ukázat krásné rovné nožky. V tomto ohledu dokonale padnou plus size šaty, které nabízí přesně to, co hledáte. Svým výstřihem prsa pěkně obepnou, zároveň jsou však šité tak, aby nepůsobily nevkusně či příliš vyzývavě. Délkou dosahují těsně nad kolena, díky čemuž můžete ukázat hezky vyčnívající nohy. V případě, že na nohy klást důraz nechcete, vyberte si plus size šaty v moderní lila barvě, které vaše nohy zakryjí až ke kotníkům.

Internetový obchod nabízí také plus size košile nebo svetříky, které můžete vynosit jak na posezení k večernímu vínku s příteli, tak i do práce.

Nepodceňujte ani výběr bot

Ke každému outfitu náleží také správný výběr bot. Většinu času dbáme na to, abychom se v nich, stejně tak jako v šatech, cítily dobře. Není vyloženě nutné, abychom k šatům vždy obouvaly vysoké podpatky, které navíc při častém nošení negativně ovlivňují klenbu nohy. Pokud však situace vysoké podpatky vyžaduje, rozhodně neobouvejte lodičky obepínající páskem nohu nad kotníkem, pokud jsou vaše nohy krátké. Tímto předělem je opticky ještě více zkrátíte. Jestliže však podpatky vyžadovány nejsou a vy se chystáte do práce nebo na příjemnou procházku městem, rozhodně nic nepokazíte pěknými sandálky anebo koženými bílými teniskami.

Předchozí článekOkuste zázrak jménem Yuzu
Další článekAshwagandha a spánek: Jak tato bylina podporuje kvalitní a klidný odpočinek