Milujete pohodlí svého domova a jste rádi, když objevíte nový kus nábytku, který vám o poznání rozšíří bydlení o možnost zase jinak relaxovat a mít svůj klídek? Tak to vás určitě nadchne Houpajda, křeslo, jež je pohodlné pro mladé i letité a je ergonomicky navrženo tak, aby se vaše tělo od hlavy po chodidla cítilo dobře.

Ručně s láskou a pečlivostí šité

Závěsná křesla Houpajda vznikají kousek od Kutné Hory v rukou šikovné švadlenky, původně učitelky, paní Mgr. Markéty Řehákové. Ta je matkou dvou dětí, a nápad na závěsnou houpačku přišel v dětské kavárně roku 2016. Paní Řeháková potřebovala umístit do prostoru houpačku, která nikoho nezraní. A tak vznikla jednoduchá kapsa, která požadavek výborně splnila. K posunu houpačky v křeslo pomohly děti. Po čase si do látkové houpačky naházely polštáře, maminka je porovnala a přišla na to, že je potřeba dát je dovnitř, aby je ratolesti nerozhazovaly. Tak se postupně zrodila Houpajda.

Nadchne vás pohodlí, krása i kvalitní látky

Každá Houpajda je originál, a každá je ušita s pečlivostí a láskou. Díky ergonomičnosti je váha těla rozložena po celé délce zad, není zatížena křížová kost, jež je často přetížena sedavým způsobem života. Při hovění si v křesle se svaly páteře oddálí, a to stejné udělají i obratle. Houpajda vás podrží.

Tím, že je křeslo po stranách plné, budete se cítit chráněni, v bezpečí, budete mít svůj osobní prostor. Můžete v něm relaxovat, meditovat, spát, číst si, telefonovat, ale také se do něj vejdete s partnerem, dětmi nebo celou rodinou. Nosnost rodinných křesel je 200 kg.

Díky moderním materiálům se křesla jednoduše čistí. Jsou pevná, funkční a vydrží i při pravidelném užívání mnoho let. Látky jsou vysoce odolné vůči oděru i znehodnocení světlem.

Předchozí článekBOUBELKY, TAKTO BUDETE ŠIK!
Další článekJak se jednoduše a rychle zbavit pupínků?