Mít nějaké to kilo navíc vůbec nemusí být na škodu, ba naopak. To, že je žena – jak se říká – pořádný kus ženský, může být i její předností, neboť i se svými kily navíc může svému okolí ukázat, že ví co nosit. Pokud se trápíte pro větší bříško či plnější stehna, věřte, že po přečtení dnešního článku budete na své proporce hledět úplně jinak! Poradíme vám, jaké kousky by neměly chybět ve vašem šatníku, které vám budou slušet a budou lichotit vaší postavě!

1. Bílá halenka/tričko

Bílá blůzka je nepsanou nutností v šatníku každé ženy, bez ohledu na nějaká ta kila. Nejenže se jedná o univerzální kousek, který se dá hravě kombinovat prakticky s čímkoli, ale bílá halenka působí decentně, elegantně a dokáže ubrat na věku. S tímto módním kouskem můžete vyrazit na formální i neformální událost, na kafe s kamarádkou či do práce.

2. Pouzdrová sukně

S prvním bodem hned souvisí ten druhý – pouzdrová sukně je rovněž kousek, na který mohou plnoštíhlé ženy vsadit svou rudou kartu. Zkombinujete-li elegantní sukni s vhodně zvolenou blůzkou, rázem získáte krásně ženskou kombinaci, ve které se budete cítit příjemně. Elastická sukně dokonale zkopíruje tvar vaší postavy a okolí ukáže, že se za své proporce rozhodně nestydíte.

3. Černé sako

Černé dobře padnoucí sako prokáže ženám s kily navíc výbornou službu. Říká se, že černá barva zeštíhluje, navíc na první pohled obyčejným sáčkem můžete hravě ozvláštnit i neformální outfit. Nosit jej můžete jak ke kalhotám, tak i sukním, ale nemusíte se bát obléknout si jej i k šatům. A kdo se nechce omezovat jen na černé sako, které je sice univerzální a vhodně kombinovatelné, může si vybrat z pestré nabídky na modestia.cz, kde nalezne barevná i zajímavé vzorovaná saka.

4. Legíny

Zastáváte názor, že by se ženy s většími proporcemi měli tomuto kousku oblečení vyhýbat co možná nejširším obloukem? Pak to vůbec není pravda! Zvonové legíny si může s klidným srdcem obléci i žena s plnějšími křivkami, zkombinuje-li je navíc s vhodnou blůzkou či tunikou, vznikne jí tak pod rukama skvělá módní variace, se kterou jednoduše zazáří.

Předchozí článek7 drobných nedokonalostí, které Vás dělají krásnou
Další článekAtraktivní móda pro ženy plnějších tvarů