Je zřejmé, že pokud máte nějakou tu nedokonalost na svém těle, pravděpodobně ji nenávidíte nebo ji alespoň nazýváte defektem. Musíme Vám však říci, že k tomu nemáte důvod. Tyto fyzické rysy Vás dělají jedinečnými a díky ním na Vás nikdo nezapomene. Nahlédněme na 7 charakteristických nedokonalostí, které dokáží zdůraznit krásu.

1. Křivé zuby nebo mezera mezi předními řezáky.

Právě toto jsou takové drobné nedokonalosti, které z Vás dělají jedinečnou osobu. Vůbec nemusíte mít dokonalý hollywoodský úsměv, abyste byla krásná.

2. Vadí Vám tlusté obočí?

Měla byste být šťastná, že takové máte. Co by za takové obočí dali dívky a ženy, které si ho musí dokreslovat? Stačí, když si ho pročísnete, aby bylo uhlazené a jste dokonalá.

3. Líbí se Vám vypracované a pevné tělo , ale svá svalnaté lýtka nenávidíte, protože se cítíte jako fotbalista?

Stačí, že si trošku zacvičíte a zas jsou větší? Ono by to nebyl problém nebýt současné módy upnutých skiny džínů a vysokých podpatků. Žádný strach, toto všechno se dá korigovat správným výběrem oblečení.

4. Trápí Vás neké prsty a nemůžete si vybrat vhodný prsten?

To snad ne! Vždyť jemné prsty jsou na ženě tak krásné a elegantní. A navíc, můžete si gratulovat, že nemáte žádný problém s psaním sms zpráv, popřípadě, máte větší šance stát se klavírním virtuózem. A prsten si dejte udělat na míru.

5. Jste nespokojená se svou krásnou zrzavou hřívou ?

Vadí vám, že vyčníváte a každý si Vás hned všimne? Víte vůbec, co by jiné dívky dali za takové vlasy? Vždyť se jen podívejte, kolik si jich odbarvuje, aby měli to, co jste vy dostala do vínku.

6. Máte pocit, že s dolíčky ve tváři vypadáte jako malá holčička?

Vůbec s Vámi nesouhlasíme. Není nic krásnějšího, než když se někdo usměje a vystoupí mu jamky na tvářích. To platí pro muže, ženy i děti. Tak do toho! Usmívejte se na všechny a všichni budou Váš úsměv i s dolíčky milovat.

7. Jakmile vyjdete na slunce, objeví se pihy.

Vám to vadí? Proč? Mnohé krásné ženy mají pihy a vůbec se za to nestydí. Někteří muži dokonce tvrdí, že pihy milují.

I Vás trápí nějaké ty drobné nedokonalosti? Určitě by neměli, využijte je ve svůj prospěch, jako to dělají nejznámější lidé světa.

Předchozí článekJak se jednoduše a rychle zbavit pupínků?
Další článekMóda pro plnoštíhlé, aneb i kila navíc vám mohou slušet!